Skip to main content
 

Auto klimatyzacja

Klimatyzacja stała się powszechnym wyposażeniem
samochodu, toteż często spotykamy się z pytaniami
dotyczącymi jej użytkowania oraz konserwacji.

Auto klimatyzacja

Stosowanie i użytkowanie urządzeń klimatyzacyjnych nakłada na użytkowników wykonywania szeregu obowiązków, które wynikają z zastosowania w w/w urządzeniach czynników chłodzących mających negatywny wpływ na środowisko.

Ważnym jest aby nadzór nad szeroko pojętą eksploatacją tychże urządzeń prowadzony był przez osoby upoważnione, posiadające stosowne uprawnienia i certyfikaty, zapewniając tym samym fachową, kompetentną i zgodną z przepisami obsługę wynikającą z potrzeb eksploatacyjnych urządzeń (naprawa, przeglądy i konserwacje).

Posiadamy wszelkie wymagane przez prawo unijne uprawnienia i certyfikaty, zapewniamy całodobowy nadzór nad pracą urządzeń klimatyzacyjnych.

Wykonujemy kompleksowo czynności związane z:
– serwisem konserwacyjno – eksploatacyjnym
– naprawą urządzeń klimatyzacyjnych
– naprawą klimatyzacji samochodowej, TIR, maszyn rolniczych, budowlanych oraz autobusów

Co wyróżnia nasze działania

Czas realizacji

Masz pytania dotyczące doboru odpowiedniego sprzętu. Nasi specjaliści bardzo chętnie udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Jakość usługi

Wymagające działania potrzebują odpowiedniego przygotowania. Wszystkie nasze zaawansowane montaże oparta są na ówcześnie przygotowane przez nas projekty.

Fachowość specjalistów

Dysponujemy brygadami serwisowo-montażowymi z odpowiednimi kwalifikacjami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt niezbędny do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Masz pytania bądź chcesz umówić się na montaż lub serwis urządzenia

Zadzwoń do nas +48 783 014 330

Marki w naszej ofercie