Skip to main content
 

Dla twojego domu

Oferujemy bogaty wachlarz rozwiązań klimatyzacyjnych
przeznaczonych do chłodzenia
lub ogrzewania domu.

 

Komfort w biurze

Dzięki naszym rozwiązaniom klimatyzacyjnym
Ty i Twoi pracownicy pracować będą zawsze
w komfortowych warunkach.

klimatyzatory

Dla domu

Klimatyzacja, ogrzewanie, oczyszczanie powietrza

Dla firmy

Optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy

Dla obiektów komercyjnych

Nasze kasety oferują optymalny nawiew powietrza we wszystkich typach pomieszczeń.

klimatyzacja

Mamy przyjemność zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie: projektu, dostawy, montażu i serwisu od prostych urządzeń klimatyzacyjnych aż po rozbudowane systemy zaawansowane technologicznie.

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty i aprobaty techniczne oraz atesty higieniczne. W ofercie asortymentowej posiadamy urządzenia renomowanych marek, takich jak : LG, GREE, SEVRA, AUX, MITSUBISHI. Wszystkie systemy niezależnie od marek i modelu cechuje wysoka wydajność oraz nieprzeciętna żywotność.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa że spośród wielu marek urządzeń klimatyzacyjnych występujących w Polsce wyselekcjonowaliśmy tylko te najlepsze pod kątem jakości i ceny. Dodatkowo posiadamy umowy z dostawcami gwarantujące pełny dostęp do magazynów z częściami wymiennymi na zaoferowane Państwu klimatyzatory.
W większości przypadków posiadamy autoryzację (sprzedawcy i serwisu) na proponowane urządzenia co oznacza że wszelkie problemy techniczne lub sama opieka nad urządzeniami załatwiana jest za pomocą jednego kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszą firmą.

Co wyróżnia nasze działania

Czas realizacji

Masz pytania dotyczące doboru odpowiedniego sprzętu. Nasi specjaliści bardzo chętnie udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Jakość usługi

Wymagające działania potrzebują odpowiedniego przygotowania. Wszystkie nasze zaawansowane montaże oparta są na ówcześnie przygotowane przez nas projekty.

Fachowość specjalistów

Dysponujemy brygadami serwisowo-montażowymi z odpowiednimi kwalifikacjami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt niezbędny do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Masz pytania bądź chcesz umówić się na montaż lub serwis urządzenia

Zadzwoń do nas +48 783 014 330

Marki w naszej ofercie