Skip to main content
 

Chłodnictwo transportowe

Mając na uwadze jakość, niezawodność i długowieczność urządzeń chłodniczych
naszym klientom proponujemy zawsze sprawdzone w Polskich warunkach
urządzenia najlepszych światowych producentów.

Chłodnictwo transportowe

Obsługujemy wszystkie typy  samochodowych agregatów chłodniczych. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż nowych i używanych agregatów chłodniczych liderów światowych marek. Posiadamy w ciągłej sprzedaży nowe i używane części do agregatów w chłodnictwie transportowym. Dobór agregatu następuje po zapoznaniu się z wymaganiami klienta w zakresie temperatury chłodzenia, w zależności od stopnia izolacji ścian zabudowy oraz modelu samochodu bazowego.

Dzięki obszernej ofercie firm, z którymi ściśle współpracujemy znacznie skraca się czas napraw samochodowych agregatów chłodniczych. Nieustająco poszerzamy gamę naszych produktów, mając w świadomości jak szybko ewoluuje branża chłodnictwa. Doradzimy Państwu najkorzystniejsze rozwiązania, dedykowane do Waszych konkretnych potrzeb.

Co wyróżnia nasze działania

Czas realizacji

Masz pytania dotyczące doboru odpowiedniego sprzętu. Nasi specjaliści bardzo chętnie udzielą Ci wyczerpujących odpowiedzi.

Jakość usługi

Wymagające działania potrzebują odpowiedniego przygotowania. Wszystkie nasze zaawansowane montaże oparta są na ówcześnie przygotowane przez nas projekty.

Fachowość specjalistów

Dysponujemy brygadami serwisowo-montażowymi z odpowiednimi kwalifikacjami wyposażonymi w specjalistyczny sprzęt niezbędny do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Masz pytania bądź chcesz umówić się na montaż lub serwis urządzenia

Zadzwoń do nas +48 783 014 330

Marki w naszej ofercie